28 Şubat 2018 Çarşamba

Üsküdar'da Kır Düğünü | Düğün DJ | DJ Serhat Serdaroğlu

😍    👰😍🤵Düğün DJ Ailesi Olarak Çiftimize Bir Ömür Mutluluklar Dileriz!🤵 😍👰🎩  👰🏼


Düğün DJ Hizmeti - DJ Serhat Serdaroğlu
Önemli Not: Sağ tarafta gerçekleştirdiğimiz bazı event'lere göz atabilirsiniz.

Üsküdar'ın merkezinde, ulaşım sorunu olmayan şehrin içerisinde bir kır düğünü düşünün, biraz hayali zor oluyor değil mi ? Bunca çarpık yapılaşmanın içerisinde sıyrılan bir yer var! Adı Üsküdar Evlendirme Dairesi! Üsküdar evlendirme dairesi kır bahçesinde gerçekleştirdiğimiz düğünde bizi ve misafirleri bekleyen güzel bir sürpriz daha vardı. Sevgili sempatik damadımız "Çarşı" grubundan olunca olayın boyutu farklı bir hal aldı. Tabi Beşiktaş'lı olmak bir ayrıcalıktı :) Fenerbahçe ve Galatasaraylı misafirlerimiz şimdiden kusurumuza bakmasın. Damat beyimiz çarşı grubundaki arkadaşlarıyla beraber meşaleleri ellerine aldılar ve yazdıkları özel marşla tüylerimizi diken diken ettiler. Düğün DJ ekibi olarak bizde kabindeydik ve neler yaşadık aşağıdaki görsellerden biraz da olsa anlatmaya çalıştık;

Düğün DJ - Müzik Organizasyon 

Çiftlerimiz "Düğün Müziklerini" ise şu şekilde seçtiler;

Giriş Müziği: Melih Kibar - Mesaj
Dans Müziği: Altay - Sevda Meleğim & Kutsi - Melek
Pasta Müziği: Molendo Cafe

Düğün DJ - DJ Serhat Serdaroğlu 

Üsküdar evlendirme dairesinin nikah salonu içerisinde ufak tefek sıkıntılar yaşanmıyor değil yorumları okuduğunuzda da anlayacaksınız ki nikah salonları için tebrik bölümü ve salona giriş ve çıkışta düzensizlik var. Kalabalığa hükmetmek biraz zor olduğu için özellikle haftasonu malumunuz bu kalabalık ikiye hatta üçe katlanıyor diyebiliriz. Fakat bir kaç küçük tedbirle üstesinden çok rahat bir şekilde gelinebilecek düzensizlikler denilebilinir. Yaptığımız organizasyon zaten kır alanında olduğu için bu tarz sorunlar da haliyle karşımıza çıkmadı.


Düğün DJ - Meşale ile düğün de geline sürpriz :)

Düğün DJ Hizmeti - DJ Serhat Serdaroğlu

DJ Serhat Serdaroğlu

Booking & Management DJ: Serhat Serdaroğlu (+90) 531 221 89 31 

Düğün Dj Düğün Orkestrası Düğün Müzik Organizasyon ve Ses Işık Sistemleri Hizmetleri 2017-2018 Kampanyaları için hemen arayın Booking & Management: (+90) 531 221 8931 veya serdarogluserhat@gmail.com adresine mail atınız.

Düğün DJ - Bırakın düğününüz profesyonel eller gerçekleştirsin!


Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...