7 Temmuz 2017 Cuma

Fairmont Quasar Istanbul Hotel Mecidiyeköy | DJ Serhat Serdaroğlu | Düğün DJ

  😍    Düğün DJ Ailesi Olarak Çiftimize Bir Ömür Mutluluklar Dileriz! 🎩  👰🏼  Merhaba değerli takipçilerimiz,

Öncelikle Nişantaşı'nda bulunan Abdi İpekçi Caddesi'nde eski Lipsi ve daha da eski Niş'in yerine açılan gece kulübü - restaurant Nişantaşı Sess'in sahibi olan Kadir Alkan'da bu davete katılarak bu güzel düğünü şereflendirdi. Nişantaşı Sess'in DJ'i Can Parlak ' tan biraz kopya çekerek biraz set başında keyifli zamanlar geçirdik :) Kendisine ve DJ Can Parlak'a saygı ve sevgilerimizi sunar ve teşekkürü bir borç biliriz.


Fairmont Quasar Istanbul Hotel Mecidiyeköy'de geçirdiğimiz bu güzel gece de yine çok keyifli anlar geçirdik. Zengin bir menü, elit bir mekan, güzel bir kokteyl bir düğün de olması gereken her şey vardı. İstanbulun merkezinde bulunması davetin sayısı kayda değerdi açıkcası. Herkesin yüzünde kocaman bir gülümseme , bol alkışlarla birlikte sabahın saat 4'üne kadar bir eğlence... Gelin ve damadımız çıkıp sahnede yerini aldı ilk danslarını yaptıktan sonra canlı müzik ve DJ eğlencesi süperdi. Herkes mutluydu bende mutluydum haliyle.. Onlar arkadaşlarıyla eğlendirirken bende DJ kabininde kendimden geçiyordum adeta :P Şimdi bu güzel gecemizde neler yaşanmış birlikte göz gezdirelim ;Fairmont Quasar İstanbul Hotel Bilgileri:

Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Büyükdere Caddesi, 76 B, 34394 İstanbul
Telefon: (0212) 403 85 00Booking & Management DJ: Serhat Serdaroğlu (+90) 531 221 89 31 

Düğün Dj Düğün Orkestrası Düğün Müzik Organizasyon ve Ses Işık Sistemleri Hizmetleri 2017-2018 Kampanyaları için hemen arayın Booking & Management: (+90) 531 221 8931 veya serdarogluserhat@gmail.com adresine mail atınız.

Düğün DJ - Bırakın düğününüz profesyonel eller gerçekleştirsin!Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...