21 Aralık 2016 Çarşamba

Hidiv Kasrı II | Düğün DJ | DJ Serhat Serdaroğlu

  😍    Düğün DJ Ailesi Olarak Çiftimize Bir Ömür Mutluluklar Dileriz! 🎩  👰🏼  Merhaba sevgili yeni evlenecek olan prens ve prensesler, merhaba taze nişanlılar, merhaba kır düğünü yapmak isteyip de düğün salonuna kapanan yakışıklı arkadaşım ve prensesi :) Aslında Hidiv Kasrında bir çok kez sahne almamıza rağmen ne yazık ki böyle bir projeye imza atmak sonradan aklımıza geldiği için bu tarz güzel içerikleri, güzel resimleri paylaşmak anca nasip oluyor. Hidiv Kasrında blog başlığımızda yer aldığı gibi ikinci yazımızı sizlerle paylaşıyoruz. Aynı şeyleri yazmaktansa en azından böyle bir giriş yapalım dedik.

Beyaz-Sarı masalarımız, etrafımızı çevreleyen muhteşem yeşillikler , masaların ortasında bulunun küçük havuzlar rüya gibi bir düğüne hazırlıklı olduğumuzu gösteriyordu.Gelin ve damadımızın çıkışında alkış kıyafet koptu rüya gibi gece başlamıştı. Bu anı ölümsüzleştirmek isteyenler hemen telefonlarına sarılıp fotoğraf çekmeye başladılar. Kimileri de videoya alıyordu. Harika bir geceye eşlik ediyordum bu da beni gururlandırıyordu. Burada DJ'lik yapmayı seviyorum. Mekan geniş , oyun alanı geniş , yerim geniş değmeyin keyfime diyorum :) Hem  eğlenip hem eğlendirmek benim işimdi gecenin ilerleyen saatlerinde yanıma gelip "teşekkürler " dediklerinde mutlu oluyordum. Herkesi memnun etmek imkansızdır ama bu tarz teşekkürler alınca mutlu oluyor doğru işi yaptığımdan emin oluyordum.

                    Bakalım bu rüya gibi gecede neler yaşanmış hep birlikte göz gezdirelim ;

Dipnot olarak şunu unutmayın ki; bu gün özel bir gün ve hataya yer yok. 3-5 krş. az ödemek için düğününüzü mahvetmek istemezseniz. Hayatınızda sadece 1 gün bu şekilde eğlenceli geçecek. Özel gün dj, düğün müzik, günlük dj, istanbul dj ücretleri, dj kiralama fiyatları için bizi aramaktan çekinmeyin.

Hidiv Kasrı İletişim 

ADRES: Çubuklu Mah., Hidiv Yolu No:32, 34805 Beykoz/İstanbul
TELEFON: (0216) 413 92 53
Çalışma saatleri: 09:00–23:00


DJ Serhat Serdaroğlu

Booking & Management DJ: Serhat Serdaroğlu (+90) 531 221 89 31 

Düğün Dj Düğün Orkestrası Düğün Müzik Organizasyon ve Ses Işık Sistemleri Hizmetleri 2016-2017 Kampanyaları için hemen arayın Booking & Management: (+90) 531 221 8931 veya serdarogluserhat@gmail.com adresine mail atınız.

Düğün DJ - Bırakın düğününüz profesyonel eller gerçekleştirsin!


2 yorum :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...