24 Aralık 2016 Cumartesi

Fenerbahçe Romantika Garden IV | Düğün DJ | DJ Serhat Serdaroğlu

  😍    Düğün DJ Ailesi Olarak Çiftimize Bir Ömür Mutluluklar Dileriz! 🎩  👰🏼  


Bugün yine müdavimi olduğum ikinci evim dediğim Romantika Garden'daydım.

İstanbul'un Anadolu Yakasındaki en gözde yerlerinden birindesiniz.Karşınızda Adalar ışıl ışıl parlıyor , denizin o huzurlu sesi sizi mutlu ediyordu.Bu mekanın özellikle akşam manzarasına hayranım denizin huzurlu sesi ve ışıl ışıl bir İstanbul sizi sizden alabiliyor diyebilirim.İstanbul güzel şehir birde şu trafik derdi olmasa işte o zaman daha çok seveceğim. Sırf şu trafik derdi yüzünden İstanbul'u terk edip daha sakin bir yere yerleşmek istiyorum. Kolay değil sabah üç vesaitle işe gidiyorum akşam üç vesaitle işten dönüyorum. Allah yardımcımız olsun.

Mekanımız yine sade ve şıklığını konuşturuyordu. İşte unutulmaz gece başlıyordu. Herkesin yüzünde gülümseme , bol alkışlarla birlikte gelin ve damadımız çıkıp sahnede yerini aldı ilk danslarını yaptılar.Herkes mutluydu bende mutluydum.Onlar eğlendirirken bende DJ kabinimde eğleniyordum. Unutmayın DJ işi kiralama öyle kolay ve güvenilir bir iş değil neyi seçtiğinizi iyi analiz etmek gerekmektedir.Düğününüzü profesyonel ellere bırakın.

Bu güzel gecemizde neler yaşanmış birlikte göz gezdirelim

Dipnot olarak şunu unutmayın ki; bu gün özel bir gün ve hataya yer yok. 3-5 krş. az ödemek için düğününüzü mahvetmek istemezseniz. Hayatınızda sadece 1 gün bu şekilde eğlenceli geçecek. Özel gün dj, düğün müzik, günlük dj, istanbul dj ücretleri, dj kiralama fiyatları için bizi aramaktan çekinmeyin.


ROMANTİKA GARDEN - İLETIŞIM


Fenerbahçe Parkı, Fenerbahçe
Kadıköy / İstanbul
0216 330 66 08
0505 942 59 08
DJ Serhat Serdaroğlu

Booking & Management DJ: Serhat Serdaroğlu (+90) 531 221 89 31 

Düğün Dj Düğün Orkestrası Düğün Müzik Organizasyon ve Ses Işık Sistemleri Hizmetleri 2016-2017 Kampanyaları için hemen arayın Booking & Management: (+90) 531 221 8931 veya serdarogluserhat@gmail.com adresine mail atınız.

Düğün DJ - Bırakın düğününüz profesyonel eller gerçekleştirsin!


Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...