20 Aralık 2016 Salı

Fenerbahçe Romantika Garden III | Düğün DJ | DJ Serhat Serdaroğlu

  😍    Düğün DJ Ailesi Olarak Çiftimize Bir Ömür Mutluluklar Dileriz! 🎩  👰🏼  


Şu an İstanbul ne kadar soğuksa DJ'lik yaptığım günde bir o kadar sıcaktı :) 

Aylardan temmuz , sıcaklık bir yandan nem bir yandan insanoğlu sıcak olunca "çok sıcak" soğuk olunca " çok soğuk"diye şikayet eder ya bir memnun olamayız şu havalardan. Allah'ın işine karışılmaz. Ben sıcak havaları severim , sıcak havalarda akşam DJ'lik yapmayı özellikle Romantika Garden'da DJ'lik yapmayı daha çok severim. Artık ikinci evim gibiydi burası benim. Her ne kadar ulaşım açısından bana uzak olsa da atladığım gibi moturuma gidiyordum mekana :) Benim için fark etmez gün ve tarih benim için uygunsa ben her türlü çalışmaya uzak bile olsa giderim. Nitekim Yalovaya kadar gitmişliğim de vardır . Ayrıca tek işim DJ'lik olmadığını da belirtmek isterim . DJ'lik ikinci işim ama en çok severek yaptığım iştir. Bakmayın DJ'ler çok para kazanıyor gibi gözükse de öyle değil.Ya bir mekanda sabit çıkacaksın yada ünlü bir DJ olacaksın ki çok para kazanasın bizim gibiler ise ev geçindirmek için ek iş olarak yaparız :)Hatta eşim bazen şikayet eder"evlendiğimizden beri akşamdan akşama görüyorum bir hafta sonu da beraber vakit geçirelim" diye hak veriyorum ama bu genç yaşımda çalışmayacağım da ne zaman çalışacağım.

Sade ve şık mekanımız tüm güzelliğiyle akşamı bekliyordu.Buranın bir yanını çok seviyorum mis gibi deniz kokusunu içinize çekebiliyorsunuz.Böyle sıcak günlerde insan denize baktıkça içinden  " denize girmeyi özledim " diyor düşünsenize kim bilir o tarihte kimileri Bodrum'da kimileri Çeşme'de denizin kumun güneşin keyfini çıkarıyorken bizde bu sıcaklarda sadece denize bakmak ve kokusunu içimize çekmekle yetiniyorduk :) Çok şükür buna da.

Gecenin başrolleri gelin ve damadımız çıktı muhteşem bir düğün daha gerçekleştirdik. Onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine diyerek bu güzel gecede neler yaşanmış hep birlikte göz gezdirelim ;


Dipnot olarak şunu unutmayın ki; bu gün özel bir gün ve hataya yer yok. 3-5 krş. az ödemek için düğününüzü mahvetmek istemezseniz. Hayatınızda sadece 1 gün bu şekilde eğlenceli geçecek. Özel gün dj, düğün müzik, günlük dj, istanbul dj ücretleri, dj kiralama fiyatları için bizi aramaktan çekinmeyin.

ROMANTİKA GARDEN - İLETIŞIM

Fenerbahçe Parkı, Fenerbahçe
Kadıköy / İstanbul
0216 330 66 08
0505 942 59 08

DJ Serhat Serdaroğlu

Booking & Management DJ: Serhat Serdaroğlu (+90) 531 221 89 31 

Düğün Dj Düğün Orkestrası Düğün Müzik Organizasyon ve Ses Işık Sistemleri Hizmetleri 2016-2017 Kampanyaları için hemen arayın Booking & Management: (+90) 531 221 8931 veya serdarogluserhat@gmail.com adresine mail atınız.

Düğün DJ - Bırakın düğününüz profesyonel eller gerçekleştirsin!


Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...