15 Aralık 2016 Perşembe

Romantika Garden | Düğün DJ | DJ Serhat Serdaroğlu

  😍    Düğün DJ Ailesi Olarak Çiftimize bir ömür mutluluklar dileriz! 🎩  👰🏼  

Bugün İstanbul Anadolu yakasının en gözde yerlerinden biri olan Fenerbahçedeyiz.

Düğünümüz doğallığını kaybetmemiş ,şehrin el değmemiş köşelerinden biri olan , adalar manzarasının eşsiz güzelliğiyle tam da Fenerbahçe Parkının ortasında bulunan Romantika Garden'da gerçekleşti.

Masal gibi bir düğün , nikah veya güzel bir davet için vazgeçilmez mekanların başında Romantika Garden gelmektedir.

Bizlerde şehrin gürültüsünden biraz uzaklaşarak deniz kokusunu içimize çekerek şahane bir düğün gerçekleştirdik.Hem çiftimiz hem de gelen misafirleri düğün bitimine kadar hiç oturmadılar diyebilirim :) Gecenin sonlarına doğru hava soğumasına rağmen herkesin keyfi yerindeydi.İnsanların eğlenmesini görmek , onları eğlendirebilmek , yüzlerindeki memnuniyeti görmek bana da gurur veriyor.

Evlendiğiniz günü unutulmaz kılmak ve her anın tadını çıkarmak için kesinlikle profesyonel kişilerle çalışmanızı tavsiye ediyorum.Mekan neresi olursa olsun ister düğün salonu , ister kır düğünü , ister havuz başı düğün konsepti ben şuna dikkat ederim gelin-damadın ,hatta gelen misafirlerin yüzünde kocaman bir gülümsemeyle dans ettiklerini görebiliyorsam işte o zaman yaptığım işi hakkıyla yerine getirdiğimi düşünürüm bu da beni inanılmaz mutlu eder.Belki sizin gözünüzde DJ'lik yapmak kolay bir meslek gibi gözükse de aslında öyle değil. Müziklerin sıralanması , müzikten müziğe geçiş v.s. daha sayabileceğim bir çok ayrıntı var ve bu ayrıntıları ben kendi adıma eksiksiz olarak yaptığımı düşünüyorum.Düğünde eğlenebilmeniz düğünü nerede yaptığınızdan çok daha önce gelir.

Bu güzel gecede neler yaşanmış hep birlikte gözden geçirelim ;  

ROMANTİKA GARDEN - İLETIŞIM


Fenerbahçe Parkı, Fenerbahçe
Kadıköy / İstanbul
0216 330 66 08
0505 942 59 08

DJ Serhat Serdaroğlu

Booking & Management DJ: Serhat Serdaroğlu (+90) 531 221 89 31 

Düğün Dj Düğün Orkestrası Düğün Müzik Organizasyon ve Ses Işık Sistemleri Hizmetleri 2016-2017 Kampanyaları için hemen arayın Booking & Management: (+90) 531 221 8931 veya serdarogluserhat@gmail.com adresine mail atınız.

Düğün DJ - Bırakın düğününüz profesyonel eller gerçekleştirsin!


2 yorum :

 1. Merhaba iadei ziyarete geldim. Düğün mwkanı çok güzel, masal gibi 😊.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ,
   Hoşgeldiniz.Evet düğün mekanı belirttiğiniz gibi çok güzel :)
   Sevgiler..

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...