16 Aralık 2016 Cuma

Beşiktaş Yıldız Korusu Çadır Köşkü IV. | Düğün DJ | DJ Serhat Serdaroğlu

  😍    Düğün DJ Ailesi Olarak Çiftimize Bir Ömür Mutluluklar Dileriz! 🎩  👰🏼  


Yıldız Korusunun namı diyar nezih köşkü olan Çadır Köşkü , Beşiktaş-Ortaköy üzerinde yer alan Yıldız Parkına girdiğinizde solda yer almaktadır.Sultan Abdülaziz tarafından yapılmıştır.Yıldız Parkının iki büyük havuzundan biride burada bulunmaktadır.

Bir düşünün bir yanda etrafınızı çevreleyen büyük bir havuz bir yanda ise yine etrafınızı çevreleyen yeşillikler ve siz bu güzelliklerin tam da ortasında peri masallarından bile daha güzel bir düğün gerçekleştiriyorsunuz.Hayatınızın unutulmaz ve en muhteşem gününü sizde dillere destan olmasını istiyorsanız Beşiktaş Yıldız Korusu Çadır Köşkü işte tam da sizlerin hayallerinizi süslemekte.

Hem çok eğlendim hem de çok eğlendirdim.Şöyle bir göz ucuyla baktığımda masaların yarısından fazlası pist alanındaydı. Böyle zamanlarda yerinizde durmak pek de kolay olmuyor bazen " bende aralarına girsem mi " diye düşünmüyor da değilim :) Tabii ki öyle bir şey yapmıyorum ama ben DJ kabinim de eğlenmeye devam ediyorum. İnsan bir şeyi severek yapıyorsa o zaman daha mutlu olur derler evet çok doğru ben de severek yaptığım için bu işi herkesi de mutlu etmek beni onurlandırıyor. Bu işin de zorlukları var açık hava da düğün yapıyorsanız ve aylardan yaz ortası da değilse yağmur yağma ihtimali çok yüksek fakat bunu da mutluluğa çevirmek sizin eliniz de. Mesela açık hava da yaptığım bir düğün de yağmurun birdenbire bastırmasıyla ne yapacağımı şaşırmıştım ama müziğim çalmaya devam ediyordu ve ne oldu biliyor musunuz yağmur altında herkes dans etmeye devam etti. İnsanın ömrünün sonuna kadar unutamayacağı en güzel gün Düğün günüdür ve o gün olumsuzluk yaşıyor olsak da üzülmek yerine o anın tadını çıkarmaya devam etmek gerek.

Bakalım bizler bu güzel gecede neler yaşamışız hep birlikte görelim ;


  

Beşiktaş Yıldız Korusu Çadır Köşkü IV. | Düğün DJ | DJ Serhat Serdaroğluİletişim Bilgileri

Adres : Yıldız Parkı - Beşiktaş / İSTANBUL
Tel : 0212-258-90-20


Ulaşım

Özel Aracınızla

1. Avrupa yakası, Eminönü - Beşiktaş, Sarıyer - Beşiktaş sahil yolunu takip ederek Yıldız parkına ulaşabilirsiniz. 

2. Anadolu yakası ulaşmak için; Boğaziçi köprüsünü geçip Beşiktaş sapağından Yıldız Parkı tabelasını takip ederek ulaşabilirsiniz.

DJ Serhat Serdaroğlu

Booking & Management DJ: Serhat Serdaroğlu (+90) 531 221 89 31 

Düğün Dj Düğün Orkestrası Düğün Müzik Organizasyon ve Ses Işık Sistemleri Hizmetleri 2016-2017 Kampanyaları için hemen arayın Booking & Management: (+90) 531 221 8931 veya serdarogluserhat@gmail.com adresine mail atınız.

Düğün DJ - Bırakın düğününüz profesyonel eller gerçekleştirsin!


Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...