27 Şubat 2016 Cumartesi

Garanti Leasing 25.Yıl Kutlama Party - The Prime Time Cruise


Garanti Leasing , 25.Yılını o muhteşem kadrosuyla The Primetime Cruise'da (Ortaköy) düzenlediği party ile kutladı. Garanti Leasing o kadar güzel bir oganizasyon düzenlemiş ki biz bile onların enerjisiyle eğlenmeden duramıyorduk adeta. İstanbul Boğazı’nın doyumsuz güzelliği ve çekici atmosferinde boğaz turu ile başlayan bu muhteşem organizasyonda önce kokteyl ile boğaz'ın ve tüm tarihi mekanların rehber eşliğinde muhteşem anlatımıyla başlayıp güzelce yemekler yendikten sonra canlı müzik ile dans etmeye başladık, istekleri değerlendirdik, ve eğlencemiz başladı.


Garanti Leasing Genel Müdürü Ünal Gökmen'den tutunda stajer'lere kadar kimse 1 dakika oturmadı. Garanti Leasing'in, Euromoney tarafından da ‘Yılın en iyi borçlanma’ ödülünü alan ilk Türk leasing şirketi olmuş oluşu, ‘Türkiye’nin En İyi Leasing Şirketi’ oluşu benimde dikkatimi çeken bazı noktalardan olduğunu söylemekte fayda var fakat bende diyorum bunlar niye bu kadar çok eğleniyor! Meğersem çok çalışmışlar... (:

Ortaköy'den başlayan bu güzel macera deniz üstünde İstanbul'u turladıktan sonra gece 00:00'de sona erip 01:00 sularında sona erdi. Gecenin kalanında neler yaşanmış hep birlikte  şöyle bir göz atalım bakalım;

   
 
Booking & Management DJ: Serhat Serdaroğlu (+90) 531 221 89 31 

Düğün Dj Düğün Orkestrası Düğün Müzik Organizasyon ve Ses Işık Sistemleri Hizmetleri 2014 Kampanyaları için hemen arayın Booking & Management: (+90) 531 221 8931 veya serdarogluserhat@gmail.com adresine mail atınız.

Düğün DJ - Bırakın düğününüz profesyonel eller gerçekleştirsin!
1 yorum :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...